נתינה שמצמיחה פריחה במדבר

השף שגב משה, דוגמניות וסלבריטאים נוספים הכינו "ערכות ט"ו בשבט" שיחולקו לנזקקים ע"י עמותת "חסדי נעמי", המרחיבה בימים אלה את פעילותה בבאר שבע* ויש גם מתכון לט"ו בשבט

מתנדבי עמותת "חסדי נעמי" הכינו השבוע אלפי ערכות ט"ו בשבט עבור משפחות נזקקות. את הערכות המכילות מארז מעוצב של מגוון פירות יבשים, בקבוק יין, זיתים וחטיפים שונים, הכינו מתנדבי העמותה יחד עם השף שגב משה והדוגמניות מסוכנות עדי ברקן, יאנה בלנקי וויקה ויסוצקי.

על המלאכה ניצחו האופנאית מצדה זאבי והזמרת ענבר ישראל. יחד איתם הפשיל שרוולים לירון מיימון ממפרץ האהבה, שניסה לשבור שיא בהכנת מספר הערכות הרב ביותר. אולם את השיא שברו אלחי רפואה, הצעיר המבטיח מכוכב נולד 7 יחד עם מתנדבות מאולפנת צביה, שהצליחו להכין מספר רב ביותר של ערכות.
השף שגב משה, אף הדגים במקום מתכון מהיר למנה צבעונית וקלה להכנה ממגוון הפירות היבשים מהם הוכנו ערכות הט"ו בשבט למשפחות הנזקקות. ואמר: "אנחנו לא צריכים הרבה בשביל לתת, אנחנו פשוט צריכים לתת, תנו מעט עם המון אהבה ויצליח לכם".

אבישי לוי, מנהל סניף "חסדי נעמי" בבאר שבע לא מצליח להירגע: "אתם גדולים, כל הכבוד לכם" אמר לסלבריטאים במקום, "הלב הרחב והענק שאתם מגלים כאן, נותנים לנו את הכח להמשיך, התמיכה שלכם היא דוגמה ומופת למעריצים שרואים אתכם ובעקבות כך נרתמים לבוא ולהתנדב בעצמם"

מתנדבי העמותה החלו בחלוקת הערכות, כתוספת לתמיכה הקבועה הניתנת למשפחות הנזקקות בבאר שבע, במקביל לתמיכה הקבועה שמעניקה העמותה לכ-5,000 משפחות נזקקות מכל רחבי הארץ, באמצעות 40 נקודות חלוקה.

בימים אלו שוקדים ב"חסדי נעמי" על הרחבת הפעילות בבאר שבע, סניף חדש שייפתח בקרוב, ייתן מענה למאות משפחות מכל גווני האוכלוסיה בעיר, בתמיכה שבועית קבועה של מצרכי מזון, פירות וירקות ועוד.

עוד על פעילות העמותה, והצטרפות להתנדבות או תרומות, ניתן לקבל באתר "חסדי נעמי": www.naomi.org.il או במוקד הארצי בשיחת חינם: 1-800-677-777

למתכון לט"ו בשבט- מאת השף שגב משה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נהניתם?! שתפו...

WhatsApp
Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Print
מתחילים את השנה עם תיקמלא
הסעות חינם לקשישים וניצולי שואה
כריך לכל תלמיד
גיוס חירום לחלוקת חבילות מזון לניצולי שואה וקשישים נזקקים
דילוג לתוכן