התנדבות

בואו להתנדב בחסדי נעמי

עמותת "חסדי נעמי" מפעילה כ-40 נקודות חלוקת מזון לנזקקים ברחבי הארץ בעזרת למעלה מ-10,000 מתנדבים ומתנדבות.

הצטרפו גם אתם והושיטו יד לזקוקים לה. נשמח לתאם עמכם פעילות באזור ובזמן הרצוי לכם. (ההתנדבות מתאימה ליחידים או לקבוצות).

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

ניתן גם לחייג לתיאום: 1-800-677-777 או 4945* 

התנדבות בבני ברק: חסדי נעמי סניף בני ברק רחוב בר יוחאי 10 וכן ברחוב האדמו"ר מקוצק 41

 

התנדבות בירושלים: חסדי נעמי סניף ירושלים רחוב בית הדפוס 31 גבעת שאול

 

התנדבות בתל אביב: חסדי נעמי סניף תל אביב רחוב תשרי 54

 

התנדבות בבת ים: חסדי נעמי סניף בת ים רחוב נפחא 2 פינת קוממיות

ולאפשרויות נוספות להתנדב במרכז הקליקו כאן

 

מי כבר התנדב אצלנו בעמותה?

 

דבורי, כלה שהגיעה להתנדב ביום חופתה כותבת לחסדי נעמי:

"את ארגון חסדי נעמי הכרתי מילדותי כשהייתי מגיעה להתנדב בחופשים עם חברות מבית הספר. כשהגיע היום הגדול בו זכיתי לבנות את ביתי ולעמוד תחת החופה החלטתי שאני חייבת לעשות משהו מעבר למה שמקובל ולהגיע להתנדבות בחסדי נעמי ביום החתונה (!). הגעתי לארוז מספר ארגזי מזון לנזקקים ורק לאחר מכן הרגשתי שאני יכולה להמשיך את עיסוקיי ביום הגדול. היה מרגש!!!..

רבקה, אשה בהיריון שהתנדבה בחסדי נעמי תוך כדי צירי לידה כותבת:
"הייתי בתקופה של סוף הריון, ממש לפני לידה והרגשתי שאני חייבת לעשות משהו טוב למען הזולת, ארגון שעוזר לכל כך הרבה תינוקות באספקת מטרנה וטיטולים ודאי יהווה עבורי זכות גדולה לקראת הלידה.. הגעתי להתנדבות והצירים הפתיעו אותי- בתחילה מתונים ומהר מאוד סדירים… הזעקתי את בעלי ונסענו מייד לבית החולים, לאחר שעה ילדתי תינוקת מקסימה"…

רמית כ. מראשון לציון: "הגעתי להתנדב בעמותת 'חסדי נעמי' לאחר שהיתה איתנו בימים הקשים ששהתה ביתי גל בתל השומר. מתנדבי 'חסדי נעמי' היו מגיעים עם ליצנים, הפתעות ובלונים ותמיד עם חיוך על הפנים.. היום, לאחר שביתי ז"ל כבר לא איתנו, אני רואה חובה קדושה לבוא לעזור ולהתנדב בעמותה היקרה הזו שעשתה עבורנו כל כך הרבה".

רות ל. מרמת גן: "ביום בהיר נפלו עלינו השמים..בני בן השבע לא חש בטוב ולאחר בדיקה שגרתית שלאחריה בדיקת CT התברר שלילד גידול בראש. לצערנו, שום רופא לא רצה לקחת אחריות על הניתוח והשאירו את המצב כמו שהוא בתקווה שהגידול לא יתפשט. בימים העצובים האלו היינו מגיעים מידי פעם להתנדב בארגון 'חסדי נעמי' שעוזר ליתומים והרגשנו שאולי זכות החסד תעמוד לרפואת בננו. בכל ארגז מזון שארזנו נשאנו תפילה שיהיה לבננו רפואה שלימה. לאחר חצי שנה כשערכנו בדיקת CT נוספת לצורך מעקב, התברר שהגידול נעלם כלא היה!! ההרגשה האישית שלנו שזה בזכות החסד שעשינו בחסדי נעמי".

רחל ד. מגבעתיים: "בננו בן ה13 עמד לקראת חגיגת בר המצווה וההתרגשות הייתה בשיאה, רצינו מאוד לעשות משהו מעבר לחגיגות, מעשה טוב שישאיר את חותמו ויהווה מסר חשוב לחיים. הגענו ל'חסדי נעמי' ביום בר המצווה וארזנו אריזות מזון למשפחות נזקקות, ההרגשה של הילד ביום חגו הייתה נפלאה".

מתנדבים אורזים מצרכי מזון למשפחות נזקקות בחסדי נעמי

התנדבות בעמותת חסדי נעמי

חזרה לבית הספר עם תיקמלא
פרוסה או תרופה
חלוקת ארוחות חמות בבית החם לניצולי שואה וקשישים גלמודים
דילוג לתוכן