נר ראשון של חנוכה: 60 יום מפרוץ מלחמת חרבות ברזל.

סיכום 60 יום של פעילות חסדי נעמי

הנר הראשון של חנוכה השנה, ועם ישראל מדליקים השנה יחד עם נרות החנוכה, נרות נשמה לזכרם של יקירנו. בחודשיים האלה חסדי נעמי מגיעים לבתים של המשפחות ולבסיסי צה"ל להעניק להם אור גדול.

למרות הכאב הגדול יש הרבה תקווה שבאה לידי ביטוי בפעילות הרחבה של עמותת חסדי נעמי.

לסייע, לחזק, לנחם

מכונות כביסה לחיילים, ניצולי שואה שמכינים אוכל חם כדי שנביא לבסיס צה"ל, חלוקת ביגוד חם למשפחות העוטף; אלה כמה דוגמאות לדרכים בהם חסדי נעמי התגייסו, ומשקיעים את הכל כוחותינו לשלושה פרויקטים משמעותיים. לסייע, לחזק ולנחם, את המשפחות בדרום, המשפחות המפונות, המשפחות האבלות, וחיילי צה"ל.  

אלפי מתנדבים ותורמים התגייסו לספק מענה סיוע רחב לאוכלוסיות הנפגעות ממצב המלחמה יחד עם חסדי נעמי. במקביל, אנחנו לא שוכחים לסייע לניצולים ולקשישים, וכלל המשפחות הזקוקים לתמיכה של העמותה באופן קבוע.

העמותה התגייסה  לסייע למשפחות בחבילות מזון ייעודיות המכילות מגוון רחב של מוצרי יסוד וביגוד חדש.  

 

חסדי נעמי מחלקת מוצרים חדשים ואיכותיים. את המוצרים העמותה רוכשת בזכות התמיכה של הציבור. התרומות שמגיעים לעמותה מאפשרים לחסדי נעמי לעזור למשפחות רבות

 

מתנדבים רבים הגיעו למחסן לסייע באריזת חבילות מזון. המתנדבים מגיעים בימים אלה מתוך תחושת שליחות ורצון לעזור. סלי המזון המוכנים נשלחים למשפחות בדרום עד לביתם או דרך נקודות חלוקה מסודרות. 

 

בנוסף, נקודות החלוקה של העמותה ברחבי הארץ הפכו לנקודות איסוף. אזרחים רבים הגיעו והביאו איתם מוצרים לטובת החלוקה. מנהלי התחנות אספו את כל המוצרים, ארזו והעבירו הכל לחיילים ולמשפחות. 

חסדי נעמי הקימה את מיזם 'לנחם' עבור ביקורי תנחומים וחיזוק למשפחות האבלות מאסון השבת ב-07.10. צוות חסדי נעמי מגיע למשפחות האבלות עם מארזים מיוחדים, שתיה קלה ועוגות. במפגשים אלה הצוות מעניקה אוזן קשבת למשפחות, ונותנת חיבוק למי שצריך. 

בחודשיים מאז פרוץ המלחמה, העמותה גם מלווה בעת הצורך את המשפחות שמבקשות יותר סיוע. 

חסדי נעמי פועלים בימים אלה על מנת לסייע לכל הנפגעים מן המלחמה הנוראית שהתחילה ביום שבת 07.10.23. 

עמותת חסדי נעמי פועלת כבר כמעט 40 שנים ומסייעת בשגרה לאלפי משפחות, קשישים וניצולי שואה. מאז השבת השחורה, העמותה נרתמה לפעול ולסייע לתושבי החזית והחיילים. השנה בחנוכה חסדי נעמי מביאים אור גדול לאלה שזקוקים לזה הכי הרבה. 

ניתן לראות את כל הפרויקטים כאן

נהניתם?! שתפו...

WhatsApp
Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Print
מתחילים את השנה עם תיקמלא
הסעות חינם לקשישים וניצולי שואה
כריך לכל תלמיד
גיוס חירום לחלוקת חבילות מזון לניצולי שואה וקשישים נזקקים
דילוג לתוכן