לחזק- סיוע לחיילים מחסדי נעמי

סיוע לחיילים- חלוקת תווי קניה וערכות שי לחיילים

לעמותת חסדי נעמי עמותת בת, לב נעמי. לב נעמי בוחרים בכל פעם מחדש לתמוך בחיילים. במיוחד בימים אלה, בזמן שמתנהלת מלחמת חרבות ברזל. העמותה יזמה פרויקט לטובת סיוע לחיילים. העמותה מתמקדת במשימתה לספק סיוע ותמיכה לאלו השומרים על מדינת ישראל בחזית הלחימה.

בפרויקט מיוחד, לב נעמי מחלקת תווי קניה ומתנות מרגשות לחיילים, תוך מטרה להרים את רוחם בימים אלו.

התקופה המורכבת משפיעה רבות גם על החיילים, הסדירים ובמילואים. החיילים נמצאים בימים אלה בכל רחבי הארץ, דואגים לשמור ולהגן על המדינה והתושבים. הפרויקט נועד על מנת לתת סיוע לחיילים, לשמח אותם, לעודד ולהחזיר להם מעט אהבה על כל הנתינה שלהם למען ישראל.

הסיוע לחיילים נעשה במספר מישורים מרכזיים, האחד סיוע כלכלי והשני סיוע ריגשי. העמותה מחלקת לחיילים תווי קניה המאפשרים להם לרכוש פריטים חיוניים או להתפנק על מוצר שרוצים. הסיוע הרגשי מתבטא בערבי כיף למענם וחלוקת ערכות שנארזות במיוחד עבור החיילים על ידי קשישים וניצולי שואה באהבה רבה.

צוות העמותה נסע עם נגן ומתנות לאזור כינוס של חיילים ושימח אותם רבות. נגן וזמר ניגנו ושרו עבור החיילים, שימחו והרקידו את הנמצאים. יחד עם זאת חילקו ערכות שי לחיילים. ערכות אלה כללו חטיפים, מתוקים, שתיה קלה, ציציות לפי ביקוש וספרי תהילים. צוות העמותה שמח להרים את רוחם של החיילים ולישות למענם מעט.

קשישים וניצולי שואה בדיור מוגן בעיר בית שמש ארזו ערכות שי עבור החיילים. ניצולי שואה וקשישים רבים נשארים בימים אלה לבד בביתם ולא די שהמצב קשה הם מתמודדים איתו לבד. העמותה יזמה פרויקט על מנת להנעים את זמנם של הקשישים ולתת להם תחושת של עשייה ושותפות במאמץ המדיני.

הקשישים וניצולי השואה הכינו באהבה גדולה ערכות למען החיילים. הם הכינו כרטיסי ברכה לחיילים שנארזו יחד עם חטיפים, מתוקים, פחיות שתיה קלה, מבחר של שוקולד וספר תהילים לשי צנוע עם המון אהבה. לחלק מהקשישים נכדים ו/או ילדים בצבא בסדיר או מילואים לכן סיפרו שהרגישו שליחות אדירה לקחת חלק בפעילות זו. מיזם מיוחד זה משמח גם חיילים וגם קשישים וניצולי שואה.

 

 

החיילים מסכנים את חייהם למען בטיחות וחירות ישראל, המעט שניתן לעשות למענם העמותה עושה. דואגת לשמח ולסייע במה שאפשר. החיילים שקיבלו את ערכות השי הביעו תודה מעומק הלב. רבים אמרו שמעשים טובים אלו תורמים להרמת רוחם ומעניקים להם המון כוח להמשיך במשימה החשובה שלהם.

לחזק- סיוע לחיילים

נהניתם?! שתפו...

WhatsApp
Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Print
מתחילים את השנה עם תיקמלא
הסעות חינם לקשישים וניצולי שואה
כריך לכל תלמיד
גיוס חירום לחלוקת חבילות מזון לניצולי שואה וקשישים נזקקים
דילוג לתוכן